fbpx

Konkurs plastyczny | Kreatywny Szczecin oczami dzieci

Chcesz, żeby praca Twojego dziecka stała się częścią książki? Teraz to możliwe! Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym Kreatywny Szczecin oczami dzieci! Celem konkursu jest przedstawienie przez najmłodszych ciekawych miejsc związanych ze Szczecinem. Może to właśnie praca Twojego dziecka stanie się jedną z książkowych ilustracji w wydanej przez nas książce typu activity book!

Zasady udziału:

  • Konkurs jest przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat).
  • W Konkursie może zostać zgłoszona tylko jedna Praca każdego z Uczestników.
  • Technika wykonania Prac jest dowolna, jednak preferowane będą prace z wyraźnym konturem (np. czarny pisak na białym tle).
  • Kolorystyka Pracy: czarny i biały lub czarny i biały oraz dowolny, trzeci kolor.
  • Prace wraz z ich tytułem należy przesłać w formie skanu lub zdjęcia o rozdzielczości min. 300 dpi na adres biuro@mediadizajn.pl z dopiskiem Konkurs plastyczny lub dostarczyć na adres: Stowarzyszenie Media Dizajn, al. Wojska Polskiego 90, 70-482 Szczecin. Prace można dostarczać osobiście w dni robocze w godz. 8:30-18.
  • Na zgłoszenia czekamy od 31.05.2021 do 21.06.2021 do godz. 23:59.
  • Wyniki konkursu: Ogłoszenie wyników nastąpi 28.06.2021 na stronie internetowej www.inku.pl
  • Nagrodami w konkursie będą ilustrowane książki oraz umieszczenie prac lub fragmentów prac zwycięzców w wydanej przez nas książce

Konkurs jest realizowany w ramach projektu „Kreatywny Szczecin oczami dzieci: projekt i druk książki typu activity book ze szczecińską historią w tle, towarzyszący cykl warsztatów kreatywnych, spotkanie autorskie i konkurs plastyczny” w ramach Konkursu: „Całoroczna oferta programowa 2021” realizowana w Szczecinie w obszarze kultury, ogłoszonym przez Gminę Miasto Szczecin – Wydział Kultury.

Regulamin konkursu Kreatywny Szczecin oczami dzieci

Oświadczenie Kreatywny Szczecin oczami dzieci Załącznik 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.