fbpx

Zapraszamy na Tydzień Inicjatyw Pozarządowych oraz XIX edycję spotkań szczecińskich organizacji pozarządowych POD PLATANAMI

Już 13 czerwca rozpoczyna się XIV Tydzień Inicjatyw Pozarządowych, a wraz  z nim XIX edycja spotkań szczecińskich organizacji pozarządowych POD PLATANAMI.  Tym razem wydarzenie będzie miało charakter hybrydowy, a różnorodność  proponowanych atrakcji odpowie na potrzeby każdego uczestnika. Każdego roku  wydarzenie cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a udział lokalnych  organizacji nieustannie się powiększa. To największe święto NGO w Szczecinie,  dlatego nie może Cię na nim zabraknąć!

 

 

Tydzień Inicjatyw Pozarządowych rozpoczniemy Spotkaniem POD PLATANAMI, które  w tym roku odbędzie się w wirtualnej przestrzeni. Dzięki temu powstanie unikalna  baza NGO, która umożliwi m.in.: łatwiejsze nawiązywanie nowej współpracy,  wsparcie promocyjne dla przedstawicieli trzeciego sektora. Już dzisiaj możesz zgłosić  swoją organizację do udziału w bezpłatnym wirtualnym Spotkaniu POD PLATANAMI.

Do 2 czerwca wypełnij krótki i prosty formularz zgłoszeniowy dostępny w wersji online, bądź papierowej. Informacje zawarte w formularzu zostaną opublikowane na stronie internetowej www.platany.org. Będziemy mogli spacerować pomiędzy alejkami z namiotami i dowiemy się czym zajmuje się dana organizacja, a także szybko sprawdzimy jakie aktywności i działania realizują dla mieszkańców. Jeśli masz pytania i problem z wypełnieniem formularzu napisz do nas na adres: biuro@mediadizajn.pl.

Tydzień Inicjatyw Pozarządowych będzie trwał od 13 do 20 czerwca. Wirtualne Spotkanie POD PLATANAMI to tylko początek naszych wydarzeń. Już dzisiaj zapraszamy na kreatywne i integracyjne warsztaty, inspirujące spotkania, pikniki, spacery po mieście, jogę śmiechu i wiele innych. Lokalne organizacje będą mogły zgłosić swoje ciekawe inicjatywy i współtworzyć z nami to święto.

Świętuj razem z nami i zgłoś swoją organizację!

 

ORGANIZATORZY: Gmina Miasto Szczecin, Towarzystwo Wspierania Inicjatyw Kulturalno-Społecznych TWIKS, Fundacja Sektor 3, Stowarzyszenie Media Dizajn

PARTNERZY: Północna Izba Gospodarcza, INKU Szczeciński Inkubator Kultury, Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3, Centrum Seniora w Szczecinie

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY ELEKTRONICZNY: http://bityl.pl/dk4vT

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY W WERSJI PAPIEROWEJ (prześlij pocztą na adres –  biuro@mediadizajn.pl) Dostępny poniżej

SPOTKANIE POD PLATANAMI ONLINE – FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

KONTAKT: mroman@mediadizajn.pl Magda Roman specjalistka ds. animacji i promocji

 

Projekt dofinansowany ze środków Gminy Miasta Szczecin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.