fbpx

Spacer z Przemkiem Głową po Dąbiu

Miejski Ośrodek Kultury w Szczecinie i Klub Delta zapraszają na pierwszy w tym roku spacer! Już w maju będzie można wyruszyć na przechadzkę po Dąbiu z Przemkiem Głową. Wydarzenie odbywa się w ramach Dni Skandynawskich.

Klub Delta od rozpoczęcia pandemii zaprasza do udziału w cyklu spotkań pn. „Tutaj Dąbie! Rozmowy lokalne”. To comiesięczne rozmowy z ciekawymi ludźmi o tej części miasta właśnie – niezwykłych odkryciach, wyjątkowych punktach do zobaczenia, interesujących wydarzeniach. Kolejne spotkanie już 19 maja (środa) – tym razem twarzą w twarz!

„Wraz z Przemkiem Głową – miejskim przewodnikiem, bookinistą, zakochanym w Szczecinie jednoosobowym centrum kultury – będziemy szukać śladów Północy w Dąbiu” – zapowiada Kinga Rabińska z Klubu Delta. Jest ku temu idealny pretekst – obchodzone w dniach 19-23 maja 2021 Dni Skandynawskie, które od wielu lat odbywają się w Szczecinie.

Spacer startuje o 17.30 spod Klubu Delta. Wstęp jest bezpłatny. Uczestnicy proszeni są o odpowiedzialne podejście do udziału w spacerze i trzymanie dystansu. W maju miłośnicy poznawania miasta z przewodnikiem będą mieli jeszcze jedną okazję na spotkanie z historią lokalną – Klub Delta planuje także spacer z Ryszardem Kotlą. Szczegóły wkrótce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.