fbpx

XV Szczecińskie Spotkanie z Azją – Ekologia w Azji

Zapraszamy na XV Szczecińskie Spotkanie z Azją – ekologia w Azji!

Podczas tej edycji organizatorzy przybliżą mieszkańcom naszego miasta wybrane zagadnienia związane z przyrodą i ekologią w Azji. Prelegenci przedstawią m.in. jak segreguje się śmieci, czym są miasta ekologiczne oraz jaką symbolikę mają kwiaty w azjatyckich państwach. W trakcie wydarzenia odbędą się również warsztaty upcyklingowe oraz konkursy z nagrodami.

Ponadto zostanie utworzona mapa Szczecińskiego Szlaku Azjatyckiego prezentująca azjatycką roślinność na terenie Szczecina. W niedzielę odbędzie się spacer z przewodnikiem utworzonym szlakiem. Każdy z uczestników wydarzenia otrzyma mapę szlaku wraz z zaznaczonymi okazami turystycznymi i ich krótkim opisem.

  • Spotkanie odbędzie się w formie hybrydowej. 29 maja 2021 r. w godzinach 12:00-16:00 na facebook’owej stronie Szczecińskiego Klubu Azji odbędzie się transmisja na żywo prelekcji oraz odtworzenie warsztatów.
  • Spacer z przewodnikiem stratuje 30.05.2021 o godz. 15.00 przy pomniku JPII na Jasnych Błoniach.

Wstęp na wydarzenie jest darmowy.

Spotkanie dofinansowano z Programu Społecznik na lata 2019-2021 – Program Marszałkowski.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.