fbpx

Wesprzyj Sedinum Celticum i pomóż im zdobyć grant od Bosmana na realizacje Celtyckiej Nocy Świętojańskiej

W imieniu organizatorów zapraszamy na obchody przesilenia letniego – Celtyckiej Nocy Świętojańskiej. Wydarzenie odbędzie się w ogrodzie INKU Szczecińskiego Inkubatora Kultury w piątek 18.06.2021 r.

W programie znajdą się koncerty muzyki szkockiej, irlandzkiej oraz szantowej, związane z portowym charakterem miasta Szczecin. Podczas wydarzenia odbędą się warsztaty podstawowych kroków tańców irlandzkich dla wszystkich chętnych, a następnie występ profesjonalnej grupy tańca irlandzkiego Sedinum Celticum oraz prelekcja na temat Szkocji i muzyki dudziarskiej.

Ostatnim punktem programu będzie ognisko z cateringiem do samodzielnego przygotowania (pieczywo, kiełbaski oraz bezmięsne produkty do pieczenia).

Jednak, aby wydarzenie mogło zostać zrealizowane potrzebny jest Twój głos!

Wejdź w adres: https://bosmanwspieraregion.pl/glosowanie/49/celtycka-noc-swietojanska 

i oddaj swój głos na reprezentacje ze Szczecina. Zajmie Ci to ok. 15 sekund, więc do dzieła!

A po więcej informacji zapraszamy na stronę Sedinum Celticiumhttps://www.facebook.com/sedinum.celticum/posts/2315259145271077

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.