fbpx

Export Speed ​​Mentoring

Interesujesz się modą, designem, projektujesz ubrania, dodatki, akcesoria, posiadasz własną firmę, chciałbyś/chciałabyś odkrywać nowe rynki, jesteś przedsiębiorczy/a, otwarty/a na nowe wyzwania związane z modą?  Estońskie wydarzenie Export Speed ​​Mentoring jest właśnie dla Ciebie!

Już dziś zarejestruj się na to jednodniowe, organizowane 27 maja br. wydarzenie, na którym pojawią się projektanci oraz mentorzy z Estonii, Szwecji, Polski i Niemiec. Spotkanie ma na celu wsparcie projektantów regionu Morza Bałtyckiego w zakresie możliwości wejścia na nowe rynki. Wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość odbycia indywidualnych trzech sesji mentorskich z ekspertami ds. rynków zagranicznych oraz z konsultantem ds. gospodarki o obiegu zamkniętym, a zaproszeni prelegenci podzielą się swoimi doświadczeniami, inspirując przy tym do aktywnego działania. Spotkanie będzie również doskonałą okazją do poznania wielu porywających i ciekawych historii sukcesu.

Zapraszamy właścicieli firm projektowych Pomorza Zachodniego, którzy myślą o ekspansji na międzynarodowe rynki oraz mentorów posiadających doświadczenie, znających lokalny rynek mody
i akcesoriów.

Kryteria udziału w wydarzeniu dla firm projektowych:

  • Sprzedaż produktów związanych z modą, akcesoria i dodatki
  • Produkcja na terenie Europy
  • Zdolność do zwiększenia obecnych wielkości produkcji
  • Zasoby do inwestowania na międzynarodowych rynkach
  • Zatrudnianie z co najmniej jednego pracownika na pełny etat
  • Znajomość języka angielskiego

Kryteria udziału w wydarzeniu dla mentorów:

  • Znajomość lokalnego rynku mody i akcesoriów
  • Znajomość potrzeb konsumentów lokalnych, zrozumienie ich postawy oraz zachowania związanych z zakupami
  • Znajomość branży modowej (sprzedaż, marketing)
  • Znajomość języka angielskiego

Zarejestruj się na wydarzenie i sprawdź, czy Twoje produkty mają szansę osiągnąć sukces nie tylko na rynku lokalnym i krajowym, ale także na rynkach zagranicznych! Zainspiruj się, zachęć innych do sięgnięcia wyżej!

Formularz rejestracyjny dla firm projektowych:  https://bit.ly/3dedm8L

Formularz rejestracyjny dla mentorów: https://bit.ly/3siZT3R

 

Dołącz do Export Speed ​​Mentoring już dziś! Czekamy właśnie na Ciebie!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.