fbpx

SZYBKA RANDKA Z SEKTORAMI KRAETYWNYMI

Czy znasz projekt SOUTH BALTIC CREATIVE CLUSTER? Jego głównym celem jest ustanowienie współpracy transgranicznej między podmiotami branż kreatywnych, a lokalnymi sieciami w czterech różnych lokalizacjach w regionie Morza Bałtyckiego. Dołącz do nas i zaprezentuj się na międzynarodowej wirtualnej arenie, wypełniając formularz na stronie: http://creativecluster.mediadizajn.pl/ .

 

W ramach tego projektu przygotowaliśmy dla Was coś ciekawego. Takie wydarzenia jeszcze nie było. Zgłoś swój zespół i 17 czerwca 2021 roku weź udział w „Szybkiej Randce Z Sektorami Kreatywnymi”. Podziel się swoimi dobrymi praktykami oraz poznaj tajniki funkcjonowania innych firm oraz instytucji. Spotkanie pozwoli Ci również poznać nowych parterów biznesowych działających w międzynarodowej strefie. Połącz się z nami i zainspiruj do nowych działań. Uczestnicząc w wydarzeniu bierzesz również udział w konkursie, w którym do wygrania są dwa vouchery o wartości 500 euro na wizytę studyjną w wybranej siedzibie firmy bądź instytucji biorącej udział w spotkaniu. Śledź uważnie nasze social media. Więcej informacji już niebawem.

Wypłyń z nami po kreatywność!

#interreg #southbaltic #creativecluster #mediadizajn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.