fbpx

„ZOT” DLA ARTYSTÓW Z ZACHODNIOPOMORSKIEGO

Nowa inicjatywa Zachodniopomorskiej OFFensywy Teatralnej we współpracy z Ośrodkiem Teatralnym Kana, zakłada przede wszystkim wsparcie twórczych inicjatyw artystów zamieszkałych lub wywodzących się z województwa zachodniopomorskiego.

Program kierujemy również do grup artystycznych naszego województwa lub współpracujących z artystami zachodniopomorskimi. Przeznaczamy 25 tysięcy złotych z budżetu Zachodniopomorskiej OFFensywy Teatralnej, by wspierać artystyczne poszukiwania w tym trudnym dla sztuki czasie, a także wspólnie uczestniczyć w tym, co ważne i potrzebne. 

Zdajemy sobie sprawę, że wsparcie to nie rozwiązuje problemu systemowego niedofinansowania potrzebnych i ważnych artystycznie przedsięwzięć, ale z pewnością jest szansą na zrealizowanie własnych pomysłów i idei. Nie bez znaczenia przy tym jest fakt, że zapewniamy również wsparcie techniczne i przestrzenne. 

Dofinansowanie otrzyma 4-5 podmiotów, a oceny ich dokona niezależna Komisja powołana przez Zarząd ZOT-u. Zachęcamy Was do składania wniosków. Niech to będzie nasz skromny ukłon w Waszą stronę i wyraz ogromnego szacunku dla tego czym się w swoim życiu zajmujecie. ” – Z pozdrowieniami teatralnymi, 

Zarząd Zachodniopomorskiej OFFensywy Teatralnej

Iwona Konecka, Maciej Ratajczyk, Dariusz Mikuła, Krzysztof Gmiter, Marek Kościółek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.