POKAZ FILMU „MIĘDZY SŁOWAMI” Z UDZIAŁEM PUBLICZNOŚCI W DĄBIU

Już 18 lutego w Klubie Delta w Dąbiu będzie można obejrzeć film w kinie – oczywiście przy zachowaniu wszystkich środków ostrożności związanych z pandemią.

„Małe okienko nadziei pozwala nam zaprosić publiczność na pokaz filmu z udziałem publiczności” – zapowiada Krzysztof Spór, koordynator działań filmowych w Delcie. Będzie można zobaczyć „Między słowami” w reżyserii Sofii Coppoli z Billem Murrayem i Scarlett Johansson w rolach głównych.

Bob Harris to 50-letni przebrzmiały amerykański gwiazdor. Przyjeżdża do Tokio, żeby nagrać reklamę whisky, za co zainkasuje dwa miliony dolarów. Jedno proste ujęcie okazuje się jednak dla japońskiej ekipy bardzo dyskusyjne i zdjęcia przeciągają się w nieskończoność. Pewnej bezsennej nocy Bob spotyka w hotelowym barze Charlotte – 20-letnią Amerykankę, która do Azji przyjechała ze świeżo poślubionym mężem, wziętym fotografem. Charlotte i Bob zaczynają rozmawiać – o małżeństwie, miłości, przyjaźni, Japonii. O życiu. Rodzi się między nimi coś na kształt przyjaźni, może nawet zauroczenia, do którego jednak się nie przyznają. Wspólnie przemierzają fascynujące, dziwaczne, pełne sprzeczności Tokio. Film został nagrodzony Oscarem za scenariusz, trzema Złotymi Globami i dwiema nagrodami na Festiwalu w Wenecji.

Klub Delta zaprasza (ul. Racławicka 10 w Dąbiu) już 18 lutego 2021 (czwartek) o godz. 17.30. Pokaz poprzedzi wprowadzenie do filmu w wykonaniu dziennikarza filmowego i miłośnika kina, koordynatora działań filmowych w Klubie Delta, Krzysztofa Spóra. Obowiązuje reżim sanitarny – na miejscu prosimy o stosowanie zasady DDM (dezynfekcja, dystans, maseczki)!

Wstęp: 5 zł (AAS) / 10 zł

 

####

 

Wydarzenie na Facebooku tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.