Mieszkańcu! Bądź czujny

Zawsze należy upewnić się kto puka do naszych drzwi, poprosić o legitymację, spisać nazwisko, w razie wątpliwości powiadomić policję – ostrożności nigdy za wiele!

 

W związku z informacją przekazaną przez jedną z mieszkanek Prawobrzeża pracownikom Biura Dialogu Obywatelskiego, która zgłosiła że kilka dni temu została odwiedzona przez osoby podające się za pracowników biura i prowadzące zbiórkę rzeczy, które miały trafić do potrzebujących dzieci, informujemy, że pracownicy Biura nie prowadzą w tej chwili żadnych działań, które wymagałyby osobistych wizyt w domach mieszkańców.

– Z relacji mieszkanki wynika , że osoba, która ją odwiedziła posługiwała się, prawdopodobnie podrobioną, legitymacją i podawała się za pracownika BDO – mówi Joanna Gabinowska, kierownik referatu Biura Dialogu Obywatelskiego. – Z doświadczenia wiemy, że początek roku, czyli czas składania deklaracji podatkowych obfituje w różnego rodzaju akcje. Pragniemy jednak przypomnieć mieszkańcom, że zawsze w takich sytuacjach należy zachować szczególną ostrożność.

 

Przypominamy.  Wszystkie informacje na temat aktualnych działań Urzędu Miasta znajdują się w oficjalnych serwisach Miasta (www.szczecin.eu, www.wiadomości.szczecin.eu), do dyspozycji mieszkańców jest również infolinia 0-91 424 50 00.

 

Centrum Informacji Miasta

Urząd Miasta Szczecin

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.