Dlaczego warto sięgnąć po literaturę gatunku NEW ADULT?

By poczuć, jak w młodości smakuje dorosłość.

By sprawdzić, jak to jest w dorosłości wrócić do lat młodzieńczych.

By raz jeszcze poczuć się tak lekko i beztrosko. By poczuć siłę młodzieńczych zmartwień, zachwytów i uniesień.

„Znajdź mnie. Teraz” Kathinki Engel to niebanalna historia o życiu – o potędze uczucia – miłości ukazanej we wszystkich jej przejawach: od przyjaźni, szacunku, najwyższych uniesień serca aż po erotyczną namiętność.

Autorka pisze bardzo lekkim i przyjemnym językiem, który sprawia, że czytelnik pochłania ją w zawrotnym tempie.

To znakomita powieść dla dorastającej młodzieży, jak i dla młodych duchem dorosłych.

Znajdź mnie. Teraz

Autor: Kathinka Engel
Tłumaczenie: Emilia Skowrońska
ISBN: 978-83-8234-023-5
Stron: 384
Premiera: 14.01.2021
Cena detaliczna: 39,99 PLN

 

 

 

 

Opis:
Dajmy szczęściu drugą szansę! Pierwszy tom bestsellerowej serii.

Dla niej to nowy początek, dla niego – pierwsze kroki na wolności.Tamsin przenosi się na drugi koniec kraju – nie tylko po to, by studiować tam literaturę. Chce uciec. Zapomnieć. Po tym, co ostatnio przeszła, przysięgła, że raz na zawsze zrywa z mężczyznami. Książki stają się dla niej całym życiem – zwłaszcza że wyrzekła się miłości. Potem jednak poznaje Rhysa. Choć jest niedostępny i chwilami opryskliwy, Tamsin nie potrafi przestać o nim myśleć. Nie wie, że Rhys spędził całą młodość osadzony niewinnie w więzieniu, a teraz próbuje odnaleźć się w obcym, nieprzyjaznym świecie i nadrobić wszystko to, co go ominęło. Jest bardzo zraniony, a w dodatku nie może i nie chce się podzielić z nikim swoją tajemnicą. Kiedy jednak w jego życiu pojawia się Tamsin, wszystko nabiera innych kolorów. Dziewczyna pomaga mu stanąć na nogi i stopniowo odzyskać zaufanie do ludzi. Ale między Rhysem i Tamsin jest coś więcej niż tylko ta tajemnica…

„Znajdź mnie. Teraz” to poruszająca powieść o miłości i przyjaźni, o utracie zaufania i cieniach przeszłości. Ta historia daje prawdziwą nadzieję.

„Znajdź mnie. Teraz” to pierwszy tom bestsellerowej serii. Kolejne części cyklu ukażą się jeszcze w tym roku.

Kathinka Engel urodziła się w Monachium, obecnie mieszka w Londynie. Jest wielką pasjonatką książek. Studiowała literaturę, pracowała dla czasopisma literackiego i agencji literackiej, a także jako tłumaczka i redaktorka. Tom „Znajdź mnie. Teraz” rozpoczął jej pierwszą trylogię romantyczną, z którą trafiła natychmiast na szczyt listy bestsellerów. Kiedy nie pisze ani nie czyta, można spotkać ją na stadionie piłkarskim albo z plecakiem w poszukiwaniu kolejnej przygody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.