Akcja 1% Wspólny cel

Pozyskaj środki na realizację celu!

Projekt ogólnopolski, skierowany min. do fundacji, stowarzyszeń, uczniowskich klubów sportowych, szkół, przedszkoli i innych podmiotów działających w sferze pożytku publicznego, umożliwiający realizację wspólnego celu z Fundacją Kamienica1 przy wsparciu pochodzącym ze środków z 1% podatku. Od kilku lat projekt cieszy się popularnością wśród ich partnerów. Pomogli wielu podmiotom w realizacji celów pożytku publicznego!

Jak pozyskać środki na realizację celu?

Wystarczy dołączyć do akcji Fundacji Kamienica 1 i ustalić wspólny cel, na który będą zbierane środki pochodzące z 1 %. Następnie w okresie rozliczeń podatkowych należy prowadzić działania informacyjne wśród swoich sympatyków, mające na celu zachęcenie ich do przeznaczenia 1 % podatku na ustalony cel – w tej kwestii również można liczyć na ich wsparcie. W rezultacie na sam koniec partner akcji otrzymuje darowiznę ze środków pochodzących z 1% na realizację ustalonego celu. Proste!

Dlatego właśnie powstała akcja 1% Wspólny cel! Organizatorzy chcą wspierać działania pożytku publicznego ich partnerów. Nie bez powodu motto Fundacji Kamienica1 to: Uczy, bawi, pomaga!

Więcej informacji

Dołącz do akcji – zrealizuj wspólnie cel!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.