„Nie ma to jak biblioteka”

Nadszedł czas na realizację kolejnego zwycięskiego projektu w programie mikrogranTY! Wydarzenie odbędzie się podczas Nocy Bibliotek. W tym roku z powodu pandemii spotkanie zostanie przeprowadzone w formule on-line.

Noc Bibliotek ONLINENoc Bibliotek ONLINE

 

  • Już o godz. 17:00 młodsi czytelnicy będą mogli sprawdzić się w grach, m.in. „Słonecznej krzyżówce”, wykreślankach, „Potwornym quizie” czy pobawić się puzzlami.
  • Organizatorzy wiedzą, że zagorzali książkomaniacy próbują „zainfekować” swoją pasją  własne pociechy – dla nich przygotowany został konkurs fotograficzny „Dziecko i książka„. Pomysłodawcy zachęcają do podzielenia się z nimi zdjęciami Waszych dzieci z książką. Dla pierwszych dziesięciu bohaterów zdjęć przewidziane są atrakcyjne, kolorowe nagrody.
  • O godz. 18 otwarte zostanie wejście do Wirtualnego Escape Roomu, którego uczestnicy będą odkrywać skarby zamknięte w bibliotecznych komnatach. Zwycięzcy „Tajemnicy Zaginionego Skarbu” otrzymają w nagrodę autorską, specjalnie na tę okoliczność zaprojektowaną grę edukacyjną „Nie ma to jak biblioteka”.
  • A na koniec, dla miłośników kryminałów przygotowany został Quiz „Kryminalna biblioteka”.

W imieniu organizatorów zapraszamy w sobotę, 10 października 2020 na media społecznościowe oraz stronę Książnicy Pomorskiej.

Realizację projektu gra „Nie ma to jak biblioteka” wspiera Inku Szczeciński Inkubator Kultury w ramach programu Mikrogranty współfinansowanego przez Urząd Miasta Szczecin.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.