Wielki powrót musicalu „Crazy for you” na scenę opery na zamku.

Po blisko dziesięciu miesiącach na scenę Opery na Zamku w Szczecinie 3, 4 i 6 października wraca jeden z najwspanialszych musicali świata – „Crazy for You” George’a i Iry Gershwinów – w reżyserii Jerzego Jana Połońskiego, pod batutą Jerzego Wołosiuka. Serdecznie zapraszamy!

Opis:

Crazy for You” – najwspanialsza klasyka gatunku, musical, który nawiązuje do najlepszych tradycji złotych czasów przedwojennego Broadwayu. Historia miłości chłopaka z Nowego Yorku, który ponad wszystko pokochał taniec, śpiew i muzykę oraz… dziewczynę z Nevady – córkę byłego dyrektora upadłego teatru. Musical ten śmiało można określić komedią muzyczną naszpikowaną pełnokrwistymi postaciami, przewrotnymi sytuacjami oraz olbrzymią ilością śpiewu i tańca. Energetyczny spektakl zrealizowany przez najlepszych w Polsce realizatorów, mieniący się feerią kolorów, bogaty scenograficznie, brawurowo zatańczony i zaśpiewany. Ciekawa fabuła, zabawne dialogi, kankan, balet i step i całe mnóstwo najpiękniejszej muzyki George’a Gershwina to przepis na majstersztyk, który zaczaruje widzów. 

Spektakl otrzymał nagrodę publiczności „Bursztynowy Pierścień 2017” w kategorii „spektakl roku” oraz XII Teatralne Nagrody Muzyczne im. Jana Kiepury za najlepsze kostiumy dla Agaty Uchman i Macieja Glazy dla najlepszego tancerza w pozostałych formach tanecznych za układy stepu.

Terminy:

3.10.2020 – 19.00
4.10.2020 – 18.00
6.10.2020 – 19.00
Miejsce: sala główna Opery na Zamku w Szczecinie

Czas trwania: ok. 2 godz. 40 min (w tym jedna przerwa)

Ceny biletów: 45-120 zł

Link do flashmoba promującego spektakl: https://www.youtube.com/watch?v=7BV33aZFvSk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.