Bass Is Massive #3

To kolejna odsłona imprezy, na której zamiłowanie do basowych dźwięków spotyka się z marzeniem o mocnym sound systemie i doskonałym brzmieniu.
Sound System Culture to właśnie to!

Paproota.org Sound.system to zestaw nagłośnieniowy zaprojektowany i stworzony w myśl idei ‚zrób-to-sam’, aby kultywować i promować kulturę muzyki DUB. Jego fundament stanowi 6 kolumn typu super scooper, generujących niskopodłogowy, jeszcze słyszalny i już odczuwalny bas. W swojej krótkiej historii od 2014 roku zapisane ma zasilanie kompletu wrocławskich wydarzeń z cyklu GoodBass (2015-2019), sceny dubowej corocznego festiwalu na Stacji Wolimierz na tzw. Dubovej Bićce (od 2014; od 2019 wraz ze Steppa Warriors Sound System) .

Dusza to współzałożyciel netlabelu Paproota.org, konstruktor i operator sound systemu spod tego szyldu, jak również selektor i promotor. W zależności od pory o której występuje, jego sety zawierają kolekcję sielankowych rootsów, rozgrzewających utworów w stylu rubadub, lub steppersowych killerów. W Szczecinie na “Bass is Massive 3” spodziewajcie się 4-godzinnej selekcji numerów zasłużonych na dubowych parkietach, jak również bardzo świeżych perełek, które zostaną przywiezione specjalnie na tę okoliczność.

KIEDY: 02 października

GODZINA: 21.00

GDZIE: Jambar ul. Kolumba 5

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.