„Zemsta nietoperza” w Operze na Zamku w Szczecinie.

Opera na Zamku w Szczecinie zaprasza na spektakle operetki „Zemsta nietoperza” Johanna Straussa  w reżyserii Jitki Stokalskiej, pod batutą Jerzego Wołosiuka.

„Zemsta nietoperza” to historia, która zaczyna się w mieszczańskim domu, przechodzi przez salę balową, aby zakończyć się… w więzieniu. Operetka ta bawi od prawie półtora wieku publiczność na całym świecie. Intryga, przebrania, walce, kuplety – to wszystko tworzy niepowtarzalną atmosferę i pozwala przeżyć wspaniały wieczór w operze, wypełniony śpiewem i śmiechem. Brawurowo zagrane dzieło Johanna Straussa (syna) jest nieprzerwanie jednym z największych hitów wśród szczecińskich spektakli.

Spektakle odbędą się 19 września 2020 o  godzinie  19:00 oraz 20 września 2020 o godzinie  18:00 w sali głównej. Więcej informacji tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.