KONKURS „NGO – zrób to sam”

W ramach projektu “Kulturalny Instruktaż Obywatelski – NGO zrób to sam” Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Kulturalnych Stacja Muranów przekazywało wybrane aspekty działalności lokalnej organizacji pozarządowej w formie webinarów i materiałów edukacyjnych.

Po 10 latach działalności dzielili się również własnym doświadczeniem. Teraz zaprasza lokalnych aktywistów, grupy nieformalne i nowo założone organizacje do udziału w konkursie na najlepszy projekt na działania kulturalno-społeczne w środowisku lokalnym.

Nabór ruszył 31 sierpnia i potrwa miesiąc. Należy wysłać swój pomysł i zyskać bezpłatne wsparcie ekspertów, którzy pomogą przygotować skuteczny wniosek dotacyjny: do ministerstwa, urzędu wojewódzkiego, czy wydziału kultury. Autorzy 10 najlepszych projektów dostaną zaproszenie na dwudniowe warsztaty i spotkanie sieciujące w Stacji Muranów.

Dodatkowo trzy zwycięskie przedsięwzięcia otrzymają dodatkowe wsparcie eksperckie. Każdy uczestnik wyjedzie z gotowym projektem, który będzie mógł złożyć w wybranym konkursie dotacyjnym.

Szczegóły w LINKU

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.