NGO dla Szczecina. Szczecin dla NGO

Miasto Szczecin uruchomiło specjalny budżet – 100 000 zł, na dofinansowanie lub finansowanie szczecińskich inicjatyw obywatelskich o różnym charakterze: edukacyjnym, kulturalnym, artystycznym, społecznym, ekologicznym, sportowym, które pozwolą niwelować skutki pandemii koronawirusa.

Wspólnym mianownikiem projektu dotacyjnego „NGO dla Szczecina, Szczecin dla NGO” ma być zwiększenie bezpieczeństwa, pomoc i wsparcie mieszkańców, lokalnych społeczności w zmaganiach z konsekwencjami epidemii. Dodatkowo, projekt ma budować i wzmacniać tożsamość lokalną, propagować dzielenie się pomocą, doświadczeniami, wiedzą, dobrymi praktykami i inspirować innych do działania, integrować poszczególne grupy mieszkańców miasta.

Dotacja na realizację zadania, zostanie przyznana na wniosek organizacji pozarządowej z pominięciem otwartego konkursu ofert, w trybie tzw. małej dotacji zgodnie z Zarządzeniem Prezydenta Nr 545/19 z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie zasad współpracy finansowej Gminy Miasto Szczecin z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego.

UWAGA:

– ofertę należy złożyć nie później niż 21 dni przed rozpoczęciem realizacji zadania publicznego

– termin realizacji zadania publicznego nie być dłuższy niż 90 dni

– ofertę należy optarzyć dopiskiem „NGO dla Szczecina, Szczecin dla NGO”


👉 Pobierz regulamin projektu dotacyjnego „NGO dla Szczecina, Szczecin dla NGO”

 

Regulamin i wnioski są dostępne pod tym adresem

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.