fbpx

XIII Szczecińskie TechOgnisko

Powrót legendy po rocznej przerwie! Drodzy mieszkańcy Szczecina i okolic, zainteresowani realizacją wspólnych przedsięwzięć na styku nauki, biznesu, samorządu oraz NGO! Zapraszamy 7 sierpnia w piątek na pierwsze w tym roku, XIII Szczecińskie TechOgnisko – wydarzenie, na którym po raz kolejny uczestnicy będą poszukiwać pomysłów na ciekawe wspólne inicjatywy.

Uczestnikami TechOgnisk są aktywni mieszkańcy: przedsiębiorcy, naukowcy, samorządowcy, lokalni liderzy, którzy organizują lub uczestniczą w ciekawych inicjatywach (także „tech”nologicznych), wspierających rozwój gospodarczy oraz społeczny naszego miasta/regionu. Spotykają się rodzinnie (bez krawata) przy ognisku, by swobodnie porozmawiać o planach i poszukać osób, które chętnie do nich dołączą.

Szczecińskie TechnOgniska to także możliwość spotkania tzw. Kocykowych Ekspertów, czyli liderów w swoich dziedzinach, którzy za darmo przekażą trochę wiedzy!

Więcej informacji na stronie WYDARZENIA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.