GŁOSUJEMY NA NAGRODĘ REGIOSTARS 2020

Kolejny rok z rzędu zachodniopomorski projekt ma szansę zdobyć europejską nagrodę Regiostars 2020 dla najlepszych innowacyjnych projektów. Temat roku 2020 to „Wzmocnienie pozycji młodzieży w ramach współpracy ponad granicami – 30-lecie programu Interreg.

Aby zagłosować na projekt z Pomorza Zachodniego należy kliknąć na podany link , a następnie przejść do sekcji „Youth empowerment for cooperation across borders” (kolor filetowy) i z rozwijanej listy wybrać „iEER Interreg Europe”.

Wyboru dokonuje się poprzez kliknięcie serduszka. Również projekt zrealizowany przez Fundację Nauka dla Środowiska ma szansę zdobyć europejską nagrodę Regiostars 2020 dla najlepszych innowacyjnych projektów. Aby zagłosować na ww. projekt należy kliknąć na link , a następnie przejść do sekcji Urban development Citizens engagement for cohesive European cities (kolor bordowy) i z rozwijanej listy wybrać SOCIAL REVITALIZATION. Wyboru dokonuje się poprzez kliknięcie serduszka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.