Podsumowanie konkursu „Szczecin na maseczkach- zaprojektuj swój wzór”

W konkursie wzięło udział 70 uczestników, z czego wyłonionych zostało 17 laureatów. Byliśmy pod  ogromnym wrażeniem kreatywności i zdolności młodych uczestników! To niezwykłe, w jak piękny sposób młode osoby postrzegają Szczecin i są tak dobrze są zapoznani z architekturą i symboliką  naszego miasta. Pod tym linkiem możecie zobaczyć wszystkie prace, które zostały do nas nadesłane:

LINK do galerii

Przypominamy listę nagrodzonych uczestników:

 1. Antonina Andrysiak
 2. Konstanty Anulewicz
 3. Oliwia Duda
 4. Hanna Dewecka
 5. Weronika Gajdemska
 6. Borys Kosobucki
 7. Amelia Kremer
 8. Barbara Lesiakowska
 9. Wiktoria Łuszkiewicz
 10. Maksymialian Michałowicz
 11. Dawid Mordas
 12. Katarzyna Niklas
 13. Zuzanna Nowaczewska
 14. Jadwiga Stężała
 15. Julia Szachniewicz
 16. Małgorzata Tomczyk
 17. Zuzanna Wysocka

Jako Stowarzyszenie Media Dizajn i INKU Szczeciński Inkubator Kultury, ogromnie dziękujemy wszystkim uczestnikom i ich rodzinom za wzięcie udziału w naszym konkursie. Cieszymy się, że mogliśmy zobaczyć pracę młodych i utalentowanych artystów Szczecina. Zwycięzcy otrzymali unikatowe, autorskie maseczki ochronne z nadrukowaną swoją pracą, książki z Wydawnictwa Dwie Siostry, materiały plastyczne i gadżety INKU Szczecińskiego Inkubatora.

 

Skąd mieliśmy na to fundusze? Konkurs był realizowany w ramach projektu „Szczecin na maseczkach – maseczki ochronne dla dzieci ze wzorem szczecińskim” w ramach  mikroDOTACJI 2020 – „Wsparcie doraźne”.  Operatorem mikroDOTACJI  była Fundacja Sektor 3 Szczecin, realizatorem projektu było Stowarzyszenie Media Dizajn.  Zadanie zostało sfinansowane ze środków Miasta Szczecin.

 

Specjalne podziękowania: Monika Bogunowicz z Eco Bag, Wydawnictwo Dwie Siostry

Monika Bogunowicz uszyła dla nas maseczki, jako Eco Bag tworzy również ekologiczne woreczki na zakupy spożywcze, które polecamy.

Dwie Siostry – to wydawnictwo założone w 2005 roku i prowadzone przez Jadwigę Jędryas i Ewę Stiasny z siedzibą w Warszawie. Specjalizuje się w książce dziecięcej, duży nacisk kładzie na oprawę graficzną książek. Dziękujemy za wsparcie i piękne książki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.