Odczaruj Siebie i swój biznes

Zachęcamy do wzięcia udziału w niezwykłym warsztacie w kobiecej energii, w pięknej okolicy – Dworek na Regą w Nowielicach położony na 6 hektarowym terenie wśród natury 8 km nad morzem w dniach 28 – 30 sierpnia 2020 roku.

 Spotkanie będzie utrzymane w konwencji wieloaspektowej i w holistycznym ujęciu. Uczestnicy zintegrują wszystko co w umyśle, duszy, sercu i ciele, by osadzić się w swojej mocy i by być gotową do działania, do wyjścia do ludzi i świata. 

Organizatorzy zapraszają wszystkie kobiety, które pragną zrealizować swoje marzenia, pragnienia ukryte „głęboko”, a nie obawiają się o nich mówić. 

Uczestnicy otrzymają wszystkie narzędzia, dzięki którym napiszą swój własny drogowskaz – biznesplan i będą mogli odważnie, w kobiecej mocy i z zaufaniem rozpocząć realizację projektu. 

 

WARSZTATY PROWADZĄ: 

GRAŻYNA NOWICKA, Akredytowany Coach ICF PCC, certyfikowany trener metody Points Of You®, szkoleniowiec, konsultant biznesowy, inspiratorka, kobieta uśmiechnięta, empatyczna z szeroko otwartymi oczami , kobieta po przejściach, kobieta z przyszłością.

MONIKA BAKALARSKA– trener biznesu, terapeuta, Coach, szkoleniowiec kobieta, matka, podróżniczka.

MAŁGORZATA KARPIŃSKA– pedagog z długoletnim doświadczeniem zawodowym, absolwentka Szkoły Inteligencja Emocjonalna , kobieta o anielskim głosie, czyta teksty na YouTube SOHO, śpiewa mantry. 

 

Koszt warsztatu wynosi:  777,00 brutto, zaliczka 200,00 płatna do 20 lipca 2020 r.

Zgłoszenia i zaliczki dokonane do 30 czerwca 2020 r. upoważniają do niższej ceny 707,00 brutto

Oferta cenowa obejmuje: 

– uczestnictwo w warsztatach i imprezach towarzyszących -2 nocleg ze śniadaniem w pokojach 2-osobowych (dopłata do pokoju 1- osobowego 50,00 za nocleg, w sumie 100,00 za pobyt) – 3 obiady – przerwy kawowe – 2 kolacje ( w tym 1 grillowa) 

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/699788270592442/

Miejsce: https://www.dworek-rega.pl/pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.