Sztuka na maseczkach

Od 16 kwietnia obowiązuje w Polsce nakaz noszenia maseczek w miejscach publicznych. Środki bezpieczeństwa wprowadzone by działać przeciwko pandemii wpłynęły między innymi… na nasz wygląd.

Stowarzyszenie Media Dizajn i INKU Szczeciński Inkubator Kultury postanowiło zorganizować nietypową akcję „Sztuka na maseczkach”. Do działania zostało zaproszonych 9 artystek i artystów z Polski, Danii, Hiszpanii, Łotwy, Finlandii oraz Jordanii. Działanie ma na celu dostarczenie bezpłatnych maseczek wysokiej jakości oraz oryginalnych, z nieszablonowymi wzorami, a także wsparcie i promocję sektora kreatywnego.

Uwaga! Liczba maseczek jest ograniczona. Jeżeli chcesz bezpłatnie zamówić swoją, zgłoś się do nas wysyłając e-maila pod adres: biuro@inkubatorkultury.szczecin.pl

Artystki i artyści: René Holm (Dania/Niemcy), Petri Hytönen (Finlandia), Shereen Al-Ouran (Jordania), Andris Vītoliņš (Łotwa), Hanna Wysocka (Polska), Katarzyna Wiesiołek (Hiszpania/Francja), Anita Welter (Polska), Grzegorz Piaseczny (Polska), Magdalena Chojnowska (Polska)

Partnerzy akcji: Eco Bag Monika Bogunowicz, Druk24 Szczecin

Kto za to płaci? Konkurs jest realizowany w ramach projektu „Artyści dla ochrony zdrowia – maseczki ochronne” w ramach mikroDOTACJI 2020 – „Wsparcie doraźne”. Operatorem mikroDOTACJI jest Fundacja Sektor 3 Szczecin, realizatorem projektu jest Stowarzyszenie Media Dizajn. Zadanie jest finansowane ze środków Miasta Szczecin.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.