SZYJEMY MASECZKI ZE SZTUKĄ

W związku z obecną sytuacją i obowiązkiem zasłaniania nosa i ust, maseczki stają się naszą ochronną częścią garderoby. W ramach projektu mikrodotacji Sektor 3 Szczecin szyjemy maseczki ze sztuką. Shereen AlOuran, Magdalena Chojnowska, Rene Holm, Petro Hötonen, Grzegorz Piaseczny, Andris Vitolins, Anita Welter, Katarzyna Wiesiołek i Hanna Wysocka udostępnili nam swoje prace i zaprojektowaliśmy tkaninę.

Uszyte maseczki będą unikatowe i wielokrotnego użytku, ponieważ została wyprodukowana tkanina, której wzorami będą dzieła sztuki udostępnione nieodpłatnie, dzięki zaprzyjaźnionym artystom zagranicznym, ale także z Polski. Dzięki temu uzyskamy promocję sztuki i pokazanie jedności na całym świecie w walce z wirusem.

Konkurs jest realizowany w ramach projektu „Artyści dla ochrony zdrowia – maseczki ochronne” w ramach  mikroDOTACJI 2020 – „Wsparcie doraźne”.  Operatorem mikroDOTACJI jest Fundacja Sektor 3 Szczecin, realizatorem projektu jest Stowarzyszenie Media Dizajn.  Zadanie jest finansowane ze środków Miasta Szczecin.

#mikroDOTACJE #mikroDOTACJE2020

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.