fbpx

mikroDOTACJE2020

 

Zapraszamy do udziału w programie #mikroDOTACJE 2020 nabór – „Wsparcie doraźne”.

Ruszył nabór na Mikrodotacje 2020 w Sektorze 3!

Celem naboru jest przeciwdziałanie skutkom pandemii koronawirusa SARS-CoV-2.

Szczecińskie organizacje pozarządowe aktywnie angażują się w realizację działań w sferze pożytku publicznego. Mają ogromny potencjał i wartościowe pomysły. Niestety, w zaistniałej sytuacji związanej z walką z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2, wszyscy znaleźliśmy się w sytuacji wymagającej nowych, alternatywnych rozwiązań służących przeciwdziałaniu skutkom pandemii. Na przeszkodzie w ich realizacji stoją problemy z pozyskaniem środków finansowych.

Do udziału w konkursie zapraszamy grupy nieformalne oraz wszystkie organizacje pozarządowe z Gminy Miasto Szczecin, które mogą aplikować o 2000 zł na swoje projekty.

W ramach konkursu Sektor3 rozdysponuje do 38 200 zł, o które mogą ubiegać się organizacje pozarządowe ze Szczecina, realizujące wyłącznie działania prowadzone na rzecz mieszkańców Szczecina i mające na celu  przeciwdziałanie i łagodzenie skutków  pandemii koronawirusa SARS-CoV-2, odpowiadające ich potrzebom obecnie i w przyszłości. Organizacja ubiegająca się o środki finansowe musi zapewnić min. 10% wkładu własnego (dopuszczalny jest każdy rodzaj wkładu własnego: finansowy, lub/i osobowy).

UWAGA:

 • wsparcie finansowe udzielane w ramach niniejszego naboru może być przeznaczone wyłącznie na pokrycie kosztów (wydatków) związanych z realizacją zadań prowadzonych na rzecz mieszkańców Szczecina, zadań mających na celu  przeciwdziałanie i łagodzenie skutkom  pandemii koronawirusa SARS-CoV-2,  odpowiadających ich potrzebom obecnie i w przyszłości.
 • warunkiem wymaganym do uzyskania mikroDOTACJI w niniejszym naborze – „Wsparcie doraźne” jest wykazanie przez Wnioskodawcę, że sfinansowanie celu dotacji w inny sposób obecnie jest niedostępne.
 • Wnioskodawca może złożyć dowolną ilość ofert, jednak może otrzymać nie więcej niż 3 mikroDOTACJE w naborze – „Wsparcie doraźne”

Harmonogram naboru wniosków – nabór „Wsparcie doraźne”

 1. Nabór wniosków odbędzie się w terminie: 16.04.2020, od godziny 15.00 – 26.04.2020, do godziny 23.59. Wnioski można składać jedynie w wersji elektronicznej, na adres: biuro@sektor3.szczecin.pl (obowiązuje godzina wpłynięcia wniosku na skrzynkę e-mail Operatora).
 2. Ocena złożonych wniosków w naborze odbędzie się w terminie: 27-30.04.2020.
 3. Ogłoszenie wyników naboru: najpóźniej w dniu 30.04.2020.
 4. Realizacja inicjatyw: 01.05.202 – 31.07.2020.

Dokumenty dotyczące naboru wniosków – nabór „Wsparcie doraźne”

 • Regulamin naboru do pobrania TUTAJ [pdf]
 • Wniosek o mikrodotację w naborze “Wsparcie doraźne” do pobrania TUTAJ [doc]
 • Karta oceny formalnej TUTAJ [pdf]
 • Karta oceny merytorycznej TUTAJ [pdf]

Regulamin programu #mikroDOTACJE2020 dostępny TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UM Szczecin

Inkubator Sektorów Kreatywnych został powołany 1 września 2011 r. w celu realizacji zadania publicznego: „Prowadzenie Inkubatora dla Organizacji Pozarządowych działających w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, w budynku położonym przy al. Wojska Polskiego 90 w Szczecinie”.

Projekt finansowany z dotacji Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych al. Wojska Polskiego 90 70-482 Szczecin
biuro@inkubatorkultury.szczecin.pl
91 424 04 64

© 2018 INKU Szczeciński Inkubator Kultury

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.