Akcja Voucher!

Miasto Szczecin wychodzi z inicjatywą! W tych trudnych dla nas wszystkich chwilach aby pomóc lokalnym biznesom przetrwać i utrzymać swoich klientów, miasto stworzyło akcję Voucher.

Przygotowano listę lokali, która funkcjonuje z opcją dowozu, lub na wynos. Jest ona dostępna pod adresem: wiadomości.szczecin.eu/koronawirus 

Teraz w ramach akcji Szczeciński Lokalny Solidarny proponują wprowadzenie voucherów, które przedsiębiorcy mogliby sprzedawać z odroczoną możliwością realizacji.

Klient zakupując voucher na dowolną kwotę, będzie mógł go wykorzystać do końca roku na usługi lub produkty. Firmy, które zgłoszą się do udziału otrzymają plik word z voucherem do wypełnienia i wydrukowania.

Przy sprzedaży należy go uzupełnić o kwotę i nazwę firmy. Przedsiębiorcy będą mogli sprzedawać je w swoich lokalach lub, jeśli dopuszczają płatność przelewem, wypełnione wysyłać do klientów drogą mailową w formie pdf.

Trwają prace nad rozwiązaniem on-line, które już wkrótce pozwoli dokonać zakupu przez platformę
i otrzymać voucher drogą mailową. O szczegółach tego rozwiązania wkrótce.

Ruszył nabór dla przedsiębiorców, którzy mogą zgłosić się do programu wysyłając maila ze swoimi danymi kontaktowymi, nazwą firmy, adresem, logotypem (nie jest wymagany) na adres info@zstw.szczecin.pl. Zwrotnie firmy otrzymają edytowalnego pdf, wraz zestawem grafik promocyjnych.

Do udziału w akcji zachęcamy nie tylko lokale gastronomiczne, ale też usługowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.