mikrogranTY w INKU

3..2..1.. startujeMY z kolejną edycją programu mikrogranTY. Marzysz o organizacji jakiegoś wydarzenia? Chcesz zrobić coś dla mieszkańców Szczecina? Zgłoś do nas swój projekt i wygraj 2000 zł! Wnioski należy składać w terminie od 2 kwietnia 2020 roku do 2 maja 2020 r. Wyniki zostaną ogłoszone 11 maja na stronie INKU Szczecińskiego Inkubatora Kultury.
 
Celem programu mikrogranTY jest wsparcie przez INKU działającego za pośrednictwem Stowarzyszenia Media Dizajn, inicjatyw społeczno-kulturalnych i społeczno-artystycznych o charakterze non-profit, realizowanych na terenie miasta Szczecin.
Pomoc polega na współudziale INKU w realizacji inicjatywy poprzez zakup materiałów lub usług o wartości do 2000 zł brutto, których brak uniemożliwiłby realizację projektu.
 
W 2020 roku odbędzie się jedna edycja programu, podczas której wyłonione zostaną 3 inicjatywy z największą ilością przyznanych punktów.
 
Zgłaszane inicjatywy mogą mieć swoje realizacje w terminach: od 1 czerwca 2020 r. do 22 listopada 2020 r.
 
mikrogranTY w INKU | 2 kwietnia- 2 maja 2020 roku
 
💙CO: mikrogranTY w INKU
💙TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW: 2 kwietnia- 2 maja 2020 r.
💙ORGANIZATORZY: INKU Szczeciński Inkubator Kultury |Stowarzyszenie Media Dizajn | Gmina Miasto Szczecin
💙KONTAKT: mroman@mediadizajn.pl
💙FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScHG5pZ-ZpRfvxkXF2x2r8ItF0LSdiRsRpdl2MtsdPvSUsUjw/viewform

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.