Międzynarodowy Festiwal Sztuki Pięknej Color Art

Goleniowski Dom Kultury zaprasza do udziału w XXX Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Pięknej Color Art.

Zapraszają dzieci i młodzież w wieku od 6-16 lat do udziału w konkursie plastycznym pt. „Legenda dla przyszłych pokoleń”.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy plastycznej inspirowanej treścią jednej z legend napisanych przez dzieci z Gminy Goleniów i nagrodzonych w konkursie literackim. Nagrodzone prace plastyczne staną się ilustracjami w książce, którą wydamy. W przyszłości w Goleniowie pojawią się rzeźby przedstawiające bohaterów legend, wykonane na podstawie wizji artystycznej autorów zwycięskich prac.

Legendy i regulamin konkursu znajdują się na stronie www.gdk.goleniow.pl

Nagrodą dla laureatów jest również zaproszenie wraz z opiekunem do udziału w pięciodniowych warsztatach artystycznych, które odbędą się w Międzywodziu w ostatnim tygodniu maja 2020 r. Każdy z laureatów otrzyma również nagrodę rzeczową, katalog wystawy i dyplom.

Zgłoszenia należy wysyłać do 17 kwietnia 2020 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.