Zajęcia dla rodziców i dzieci w wieku 8-12 lat ,,Uwaga! Rodzina”

Zajęcia dla rodziców i dzieci w wieku 8-12 lat ,,Uwaga! Rodzina” zabiorą was do wspólnego doświadczania tu i teraz. Zajęcia mają na celu poszerzanie świadomości o samym sobie, zdobywanie wiedzy o technikach, które nierzadko mogą pomóc w przezwyciężaniu trudności życiowych. Rodzice i dzieci przede wszystkim skupiają się na wspólnej, bliskiej pracy.  Celem zajęć jest także propagowanie wdzięczności i życzliwości względem siebie, rodziny oraz świata. To także nauka dostrzegania emocji i ich wyrażania w sposób nie krzywdzący siebie, a także innych, praca z oddechem z wykorzystaniem ciekawych zabaw oraz zadań, które z pewnością nie będą nudne dla mocno aktywnych dzieci i zbyt intensywne dla rodziców.

Misją zajęć jest tworzenie podstaw do szczęśliwego i spokojnego życia dziecka, do zwiększania potencjału edukacyjnego oraz dostrzegania jak ważna w życiu jest wdzięczność, życzliwość i szacunek w rodzinie.

 

CO: Zajęcia dla rodziców i dzieci w wieku 8-12 lat ,,Uwaga! Rodzina”

GDZIE: INKU Szczeciński Inkubator Kultury al. Wojska Polskiego 90

KIEDY: 14 (sobota) marca 2020

GODZINA: 12:00-13:00

ZAPISY I INFORMACJE: tel. 737 471 259  email: rodzicielskizen@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.