fbpx

Wernisaż wystawy „Nasze światy” w INKU

INKU Szczeciński Inkubator Kultury serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy malarskiej, która odbędzie się 11 lutego 2020 r. i została przygotowana przez członków Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Twórców Kultury pt. „Nasze światy”.

Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Twórców Kultury (ZSTK) istnieje i działa od 2006 roku. Swoim zasięgiem obejmuje obszar województwa zachodniopomorskiego. Stowarzyszenie jest niezależnym i dobrowolnym związkiem artystów (zarówno profesjonalistów jak i amatorów) pracujących twórczo w różnych dziedzinach sztuki, takich jak: malarstwo, rzeźba, poezja, fotografia i filmowanie. Wśród nich są przedstawiciele różnych profesji, zarówno pracujący, emeryci i renciści. Wielu z nich utrzymuje na co dzień kontakty przyjacielskie i koleżeńskie. Spotykają się w każdy pracujący, pierwszy poniedziałek miesiąca, w INKU Szczecińskim Inkubatorze Kultury.

11 lutego| WERNISAŻ| godz.17:00
Wstęp bezpłatny! Serdecznie zapraszamy!

✅CO: „Nasze światy”| Wernisaż wystawy
✅GDZIE: INKU Szczeciński Inkubator Kultury, al. Wojska Polskiego 90
✅WERNISAŻ: 11.02.2019 r. (wtorek) | godz. 17:00
✅CZAS TRWANIA WYSTAWY: 11.02 – 28.02.2020 r.
✅AUTORZY: Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Twórców Kultury (ZSTK)
✅ORGANIZATORZY: INKU Szczeciński Inkubator Kultury| Stowarzyszenie Media Dizajn |Urząd Miasta Szczecin | Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Twórców Kultury (ZSTK)
✅KONTAKT: Magda Roman, tel. 91 424 04 64, e-mail: mroman@mediadizajn.pl

📧☎Jeżeli będziecie chcieli Państwo obejrzeć wystawę, prosimy o wcześniejszy kontakt pod ww. numerem telefonu bądź adresem e-mail.📧

 

KULTURALNA PRZESTRZEŃ!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.