Wernisaż wystawy fotograficznej z @TheBestOfSzczecin

Instagramowy profil @TheBestOfSzczecin zaprasza na wystawę zdjęć z udziałem modeli, autorstwa szczecińskich fotografów. Zdjęcia zaaranżowano w murach  średniowiecznej kamienicy bankiera królewskiego czyli w obecnym Liceum Plastycznym. Jeśli chcecie poczuć niezwykły klimat  zabytkowych pomieszczeń rodem z tajemniczego z Hogwartu oraz przyjrzeć się pracy fotografów lokalnej instagramowej społeczności @TheBestOfSzczecin, zapraszamy na wernisaż w piątek 7 lutego o godzinie 18.00 do holu Liceum Plastycznego na ulicy Kurkowej 1, w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku Książąt Pomorskich. Do obejrzenia prace 18 fotografów. Na wernisaż zaprasza również najlepsza w Szczecinie palarnia pysznej kawy Qualia Caffe, którą będzie można  degustować oraz Cukiernia Kremowa, która przygotuje słodkie desery. Wystawa potrwa do 23 lutego. Wernisaż i wystawę współorganizują Ewa Cudnik i Joanna Knasińska, a nad całym wydarzeniem czuwa przedstawiciel Liceum Plastycznego dr hab. Bartłomiej Otocki.

Autorzy zdjęć:

 

Modele:

Sponsorzy wydruku zdjęć:

Unity Trans.pl Rent A Car
Rytmix – Taniec.pl
Big Wall Centrum Wspinaczkowe

@TheBestOfSzczecin to wyjątkowa i pierwsza  w Szczecinie całkowicie niezależna witryna społeczno – kulturalna na Instagramie, której celem jest eksplorowanie naszego miasta okiem jego utalentowanych mieszkańców. Skupiają wszystkich „zwykłych” ludzi, których Szczecin inspiruje do twórczych poszukiwań, pisarzy, producentów rękodzieła i oczywiście fotografów – jednym słowem – ludzi z pasją, którzy sprawiają, że w naszym mieście żyje się ciekawiej. Idea  profilu prowadzona od roku w mediach społecznościowych przez Ewę Cudnik –  z powodzeniem realizuje cel, aby Szczecin przedstawiać jako dumne miasto,  które posiada fascynującą przeszłość i kreatywnych mieszkańców tworzących sztukę małą i dużą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.