Słowem kobieta – spotkanie świąteczne

Zapraszamy w czwartek, 19 grudnia 2019, o godz. 18.00, do ProMediów (al. Wojska Polskiego 2), na niezwykłe spotkanie – „Świąteczne czytanie literatury kobiet”, podczas którego rozmówczynie z tegorocznych spotkań oraz aktorki i dziennikarki, przeczytają fragmenty ulubionych, bliskich im utworów. Uczestnicy porozmawiają o postanowieniach noworocznych i planach na przyszły rok. Będzie mała niespodzianka dla stałych uczestniczek i uczestników cyklu oraz wzruszający akcent muzyczny. Spotkanie poprowadzi Monika Lesner

Wstęp wolny.

 

Monika Lesner jest dziennikarką, koordynatorką projektów polsko-niemieckich, organizatorką Transgranicznego Festiwalu Kobiet, wiceprezeską Fundacji Strefa Dobrych Myśli.

 

„Słowem-kobieta” to cykl spotkań z wyjątkowymi kobietami mieszkającymi w obszarze Szczecin-pogranicze-Berlin. Każdego miesiąca mieszkanki Szczecina będą mogły uczestniczyć w rozmowach z artystkami, działaczkami, pisarkami oraz ekspertkami, które wzbogacą merytoryczny przekaz spotkania. To nowa formuła, która łączy spotkanie autorskie z panelem na określony temat. Równie ważna jest tu interakcja, do której zachęcają gości. Klimat kameralnego spotkania będzie tłem do interpretacji dzieł kultury i rozważań na temat kobiecych doświadczeń we współczesnym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.