Warsztaty z Fundacją dr Clown

Fundacja dr Clown serdecznie zaprasza na warsztaty organizowane z okazji 20 lecia Fundacji do INKU Szczecińskiego Inkubatora Kultury. 19 grudnia w godz. 18 do 18.45 odbędą się warsztaty z choreoterapii, natomiast w godz. 19.00 – 19.45 ze śmiechoterapii. Celem Fundacji „Dr Clown” jest wywoływanie uśmiechu na twarzach chorych, a misją przekonanie, że smutek można leczyć.

Podczas warsztatów uczestnicy będą pracować ze swoim ciałem, oddechem oraz odkryją, że śmiech nie tylko sprawia że jesteśmy bardziej zadowoleni z życia, ale ma również zbawienny wpływ na zdrowie fizyczne i psychiczne.

Obecnie ponad 600 wolontariuszy, w przebraniu doktora clowna odwiedza w całej Polsce prawie 59 tysięcy potrzebujących. Podczas każdej wizyty rozdają radość, uśmiech i czerwony nosek – niezbędny, magiczny rekwizyt. Efektem każdej takiej wizyty jest nie tylko minimalizowanie negatywnych konsekwencji choroby czy hospitalizacji.

Limit miejsc na pojedynczych zajęciach: 20 osób.

Zapisy: pod nr 798-754-303

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.