Warsztat „Świąteczny las w słoiku”

INKU Szczeciński Inkubator Kultury serdecznie zaprasza na warsztaty, dzięki którym stworzycie swoją własną, autorską dekorację świąteczną do domu.
🎄🎄🎄
Las w słoiku to miniaturowa wersja lasu, który jest szczelnie zamknięty w szklanym słoju. To trend, który podbił zarówno serca miłośników, jak i amatorów roślin. Uczestnicy warsztatów odtworzą w dużych naczyniach ze szkła świąteczny las. Miniaturka lasu postawiona na parapecie czy regale wyglądem będzie przypominała zieloną, zaklętą w słoju krainę z baśni, która będzie idealną dekoracją na święta do domowej przestrzeni.
🎁🎁🎁
Warsztaty poprowadzi Łukasz Wierzbiński, który od najmłodszych lat jest miłośnikiem roślin, nie tylko ozdobnych. Absolwent Technikum Architektury Krajobrazu w Szczecinku.Właściciel autorskiej Pracowni Florystycznej ZIELNA. Już na tym etapie kształcenia swoją przyszłość trwale wiązał z roślinami. Prace w wielu wyspecjalizowanych gospodarstwach ogrodniczych pozwoliły mu na zapoznanie się z tajnikami produkcji i etapami rozwoju wielu gatunków, co stało się inspiracją do szerszego poznania świata roślin ozdobnych.
🎅🏻🎅🏻
Informujemy, że wszystkie materiały zapewniają organizatorzy.

11 grudnia| Warsztat „Świąteczny las w słoiku”
| godz. 15:00-16:30

🌲CO: Warsztat „Świąteczny las w słoiku”

🌲GDZIE: INKU Szczeciński Inkubator Kultury, al. Wojska Polskiego 90

🌲KIEDY: 11.12.2019r.| godz.15:00-16:30

🌲PROWADZĄCY: Łukasz Wierzbiński

🌲ORGANIZATORZY: INKU Szczeciński Inkubator Kultury| Stowarzyszenie Media Dizajn | Urząd Miasta Szczecin|Pracownia Florystyczna ZIELNA.

🌲KONTAKT: Magda Roman, tel. 91 424 04 64, e-mail: mroman@mediadizajn.pl

🌲ZAPISY: Zapisy pod adresem mailowym mroman@mediadizajn.pl
W treści wiadomości należy podać dane do faktury (Imię i Nazwisko, Nip/Pesel, adres zamieszkania, date urodzenia.

🌲KOSZT: 10 zł (płatne po otrzymaniu faktury na adres mailowy)

🌲ILOŚĆ UCZESTNIKÓW: 12 (osoby dorosłe)

 

PRZYSTAŃ (w) INKU !
#kulturalnaprzestrzeń

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.