WNIOSKATON w INKU

Zbliża się koniec roku, co dla organizacji pozarządowych oznacza otwarcie sezonu na pisanie projektów. To właściwy czas, aby zaplanować działania na przyszły rok. Mamy świadomość, że sztuka pisania projektów może być trudna, zwłaszcza dla początkujących. Z myślą o nich, a także tych bardziej doświadczonych, oferujemy swoją pomoc.

Naszą ofertę w szczególności kierujemy do tych osób, grup nieformalnych i organizacji, którzy poważnie myślą o realizacji własnych przedsięwzięć na terenie miasta Szczecin w przyszłym roku.

W dniu 3 grudnia 2019 r. w godzinach od 14:30 do 18:30 w siedzibie Szczecińskiego Inkubatora Kultury czekać będzie na Was dr Monika Tomczyk – ekspert w pisaniu wniosków, doktor nauk ekonomicznych, absolwentka studiów podyplomowych Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu z zarządzania projektami, pracownik naukowo-dydaktyczny. Członek Association of Project Managers z Wielkiej Brytanii. Posiada certyfikat z zarządzania projektami PRINCE 2 Practitioner oraz Scrum Master, kierownik projektów o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Ekspert w projektach międzynarodowych m.in.: w projekcie COMBA Compatance Map Based Approach, realizowanego w ramach programu Leonardo da Vinci oraz DESIGNSHIP, CTCC, BBVET, IEER, Johann, Arrival i inne. Specjalizuje się w ekonomii sektora kreatywnego, jego wpływie na rozwój regionalny oraz modele biznesowe sektorów kreatywnego i kulturalnego. Wie prawie wszystko o zarządzaniu projektami i projektowaniu usług na poziomie mikroekonomicznym. Jednocześnie jest prezesem Media Dizajn i dyrektorem Szczecińskiego Inkubatora Kultury.

W godz. 14:30-15:30 będzie dla Was dostępna przedstawicielka Biura Dialogu Obywatelskiego Urzędu Miasta Szczecin z którą będziecie mogli omówić nowe oferty do składania wniosków w UM Szczecin.

Wspólnie z nimi będziecie mogli skonsultować lub dopracować oferty do konkretnych konkursów i naborów.

Nasi eksperci oferować będą swoje know-how w zakresie pisania ofert projektów na następujące konkursy: tzw. mała dotacja do 10 tys. zł i inne dotacje (UM Szczecin). Można będzie skonsultować nowe oferty pisania wniosków, ale także Mikrodotacje (Sektor 3), Mikrogranty (Media Dizajn), wnioski z programu Interreg.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego: https://docs.google.com/forms/d/1_zSNQ0WWWgVbZOSBLzd93uFswxHsAq_N-w-5OqB4zLg/edit

Im dokładniej opiszecie swoją inicjatywę (tzn. co? po co? dla kogo? gdzie? kiedy? kto? jak? i za ile?) tym lepiej będziemy mogli Wam pomóc. Praca nad ofertami wniosków odbywać się będzie na Waszych komputerach – prosimy o zabranie ze sobą laptopów i wszelkich pomocy (notatek, cenników, CV osób kluczowych itp.), które mogą być przydatne do przygotowania oferty na miejscu w ciągu kilku godzin.

 

 

CO: Wnioskaton w INKU

GDZIE: INKU Szczeciński Inkubator Kultury | al. Wojska Polskiego 90

KIEDY: 3.12.2019 r. | godz. 14:30-18:30

ORGANIZATORZY: Stowarzyszenie Media Dizajn, INKU Szczeciński Inkubator Kultury, Urząd Miasta Szczecin

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:

https://docs.google.com/forms/d/1_zSNQ0WWWgVbZOSBLzd93uFswxHsAq_N-w-5OqB4zLg/edit

Uczestnictwo jest całkowicie bezpłatne!

Zapraszamy!

#kulturalnaprzestrzeń

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.