fbpx

Akademia SBO: Jak publicznie opowiadać o projekcie?

Jak mówić, by być słyszanym? Zapraszamy wnioskodawców w tegorocznej edycji SBO na warsztat: „Jak publicznie opowiadać o projekcie”!

Publiczne prezentacje i opowiadanie o naszym pomyśle wymagają najzwyklejszego w świecie treningu. Możemy wiedzieć wszystko o swoim projekcie, ale przemawiając przed publicznością i tak może dopaść nas trema, a przez to zdarza się nam mówić nieskładnie czy zapomnieć o ważnych faktach. Ryzyko wystąpienia którejkolwiek z tych sytuacji zmniejsza się proporcjonalnie do tego, jak wiele energii i pracy włożymy w przygotowanie swojego wystąpienia.

Zapraszamy na warsztat dotyczący wystąpień publicznych. Podpowiemy, jak się do nich przygotować, na co zwrócić uwagę i jak zapobiec nudzie u naszych odbiorców. Zastanowimy się, jak powinna wyglądać udana prezentacja z pomocami wizualnymi, poćwiczymy elevator pitch i porozmawiamy o tym, na ile nasza prezencja ma wpływ na odbiór komunikatu. Warsztaty będą przygotowaniem do publicznej prezentacji projektów SBO, które planowane są na drugą połowę listopada.

Warsztat poprowadzi Kinga Rabińska – koordynatorka projektów, animatorka i organizatorka kultury. Prezeska Stowarzyszenia OSWAJANIE SZTUKI prowadzącego m.in. Środek. Śródmiejski Punkt Sąsiedzki w Szczecinie. Pomysłodawczyni i realizatorka działań aktywizujących społeczności lokalne przy wykorzystaniu kultury i sztuki, także na obszarze rewitalizacji. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu międzynarodowymi i krajowymi projektami społeczno-artystycznymi, kulturalnymi oraz projektami o charakterze promocyjno-informacyjnym. Od 2011 do 2017 współtworzyła INKU Szczeciński Inkubator Kultury, od 2017 koordynatorka akcji społecznej „Słyszę dobre dźwięki”, realizowanej przez Filharmonię im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2016) oraz Prezydenta Miasta Szczecin (2017). Autorka publikacji z zakresu edukacji nieformalnej i kulturalnej. Współpracuje z wieloma organizacjami pozarządowymi i grupami nieformalnymi. Szczecin to dla niej miejskie laboratorium pomysłów i idei.

Udział jest BEZPŁATNY, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, obowiązują zapisy mailowe: paulina@oswajaniesztuki.pl
W treści należy podać imię, nazwisko, tytuł zgłoszonego projektu SBO oraz nr telefonu.

GDZIE: INKU Szczeciński Inkubator Kultury

KIEDY: 16 listopada (sobota) 2019 r. godz. 12:00-16:00

💡 Już niedługo mieszkańcy będą mogli zagłosować na – ich zdaniem – najlepsze i najciekawsze projekty w ramach SBO – Szczeciński Budżet Obywatelski. Liderów i liderki oraz współautorów projektów zapraszamy na cykl bezpłatnych warsztatów, podczas których będą mogli przygotować swoją kampanię promocyjną i dowiedzieć się, jak zachęcić mieszkańców do oddania głosów na ich pomysły.

Pozostałe warsztaty promocyjne:

💡 Akademia SBO: Jak przygotować materiały promocyjne?

12 listopada 2019, godz. 17:30
Technopark Pomerania

💡 Akademia SBO: Jak skutecznie zabiegać o głosy?

14 listopada 2019, godz. 17:00
Kooperatywa Łaźnia

Organizatorem spotkań w ramach Akademii SBO jest Stowarzyszenie Oswajanie Sztuki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.