Sensoplastyka Dyniowe SensoParty na bosaka w INKU

Zajęcia są oparte na technikach arteterapeutycznych, sprzyjają integracji, relaksacji, pobudzają kreatywność, samodzielność, zachęcają do współpracy, wyciszają i dają wiele satysfakcji!

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy proszą o zapisywanie się poprzez wiadomość prywatną na fb, sms lub telefonicznie.
Tel. 514966402

Koszt zajęć: 40 zł / 1 dziecko z 1 opiekunem

Pamiętajcie „umysł pamięta to, co robi ręka”. Maria Montessori odkryła to już dawno.
Wasze dzieci lubią się brudzić, ale Wy nie lubicie sprzątać? Wasze dzieci nie lubią się brudzić, ale Wy chcecie pokazać im, że brudne ręce, bluzka czy spodnie to nic wielkiego? Twoje dziecko ma problem z jedzeniem? Chcecie zrobić własną ciastolinę, której skład będzie Wam znany i lubiany, a przy tym poćwiczyć swoje ręce i zmysły? Bez poleceń, bez schematów, bez nakazów i zakazów, na bazie samodzielności, obserwacji i współpracy?!
Te zajęcia są stworzone dla Was!!!

Zabierzcie ze sobą dobry humor, klapki , ręczniki, przyjdźcie chwilę wcześniej w stroju na zmianę.

Zajęcia są przeznaczone dla dzieci od 6 miesiąca życia (samodzielnie siedzących).
W warsztatach uczestniczy się boso i w stroju na zmianę, nadającym się do brudzenia: spodnie, leginsy, bluzka.

Jeżeli dziecko jest alergikiem,organizatorzy proszą o wcześniejsze poinformowanie. Postarają się dobrać produkty odpowiednie do wspólnej zabawy.

Sensoplatyka ® to wielokolorowy, zapachowy, polisensoryczny obszar możliwości, źródło nieskończonych pomysłów i świetnej zabawy!

Materiały sensoryczne na zajęciach Sensoplastyka ® opierają się tylko i wyłącznie na wykorzystaniu w 100% bezpiecznych produktów spożywczych. Dlatego Sensoplastyka ® jest odpowiednia zarówno dla niemowląt jak i dzieci o wiele starszych:-)

Zajęcia Sensoplastyki ® prowadzi mgr Magdalena Gapska -certyfikowany Trener 1 stopnia Sensoplastyki®, Multi- Smykosensoryki ®, partner Centrum Zdrowia Psychicznego oraz Centrum Neurorehabilitacji w Szczecinie, pedagog specjalny, studentka studiów podyplomowych Integracja Sensoryczna.

Termin: 19.10.2019r.

Godzina: 16:00-16:45

Miejsce: INKU Szczeciński Inkubator Kultury

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.