Wizja poety Życia w HD CD…

10 października 2019 roku, o godzinie 17:00 w Szczecińskim Inkubatorze Kultury, w sali kinowej, odbędzie się spotkanie z promocją drugiego tomu poezji pt. Życie w HD CD, MIROSŁAWA STRĄGOWSKIEGO. Jest to 60. pozycja wydawnicza w VIII edycji serii:akcent, realizowanej przez szczeciński oddział ZLP  w ramach projektu: „III Szczecińskie Promocje Literatury 2019”, a dofinansowanego ze środków Miasta Szczecin.

Bohater wieczoru to poeta, satyryk, rysownik, animator kultury; pasjonat historii, w tym dziejów Szczecina. Te pasje są inspiracją jego poetyckiej i graficznej twórczości. Fotografie starego Szczecina są wyrazem jego historycznych fascynacji i zderzeniem przeszłości miasta i ludzi z teraźniejszością XXI wieku. A czy codzienność życia jest w HD?

O tym potoczy się rozmowa Autora z Różą Czerniawską-Karcz i sympatykami jego oryginalnej poezji. Naturalnie, z prezentacją multimedialną w tle…, która pozwoli uczestnikom wydarzenia porównać owe jakości Czasu i Słowa.

ZAPRASZAMY.

Możliwość nabycia książek.

Wstęp wolny. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.