NOISE W TEATRZE: WREN i IRK

17 września w ramach cyklu NOISE W TEATRZE wystąpią w Szczecinie zespoły z Wielkiej Brytanii – WREN oraz IRK. Będzie to ich pierwszy występ w Szczecinie.

▬▬▬ NOISE W TEATRZE: WREN i IRK ▬▬▬

WREN i IRK z Wielkiej Brytanii wyruszają w trasę koncertową po Europie. W Polsce zagrają w trzech miastach (Szczecin, Poznań, Wrocław). W Szczecinie zagrają w ramach cyklu NOISE W TEATRZE. Na koncert obu zespołów zapraszamy 17 września 2019 (wtorek) do Teatru Małego, filii Teatru Współczesnego w Szczecinie, przy ul. Księcia Bogusława X 6 (deptak).

→ WREN
(doom post-metal sludge noise – Londyn, WIELKA BRYTANIA)
► www.disciplesofwren.bandcamp.com
► www.fb.com/Disciplesofwren
► https://youtu.be/cD3CGulnF_w

Wren to zespół grający doom / post-metal / sludge / noise z Londynu, zapisany do stajni wydawniczej Holy Roar Records, dla fanów Cult Of Luna i Amenra. Dzielił scenę z takimi zespołami jak Unsane i Conan oraz koncertował w Wielkiej Brytanii i Europie, w tym na festiwalu Raw Power Festival, Damnation Festival, Mammothfest i ArcTanGent Festival.

→ IRK
(noise rock matchcore – Leeds, WIELKA BRYTANIA)
► www.irkband.bandcamp.com
► www.fb.com/irkband
► https://youtu.be/tHsUBqDxGAk

Irk to zespół grający noise-rock / mathcore z Leeds, dla fanów Idles i Pissed Jeans. Dzielił scenę z takimi zespołami jak Part Chimp, Liturgy & Dope Body, a także koncertował w Wielkiej Brytanii i Europie, w tym grając na ArcTangent Festival i Wrong Festival.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

NOISE W TEATRZE: WREN & IRK
17 września 2019 (wtorek)
drzwi 19:00 | start: 20:00
Teatr Mały, filia Teatru Współczesnego w Szczecinie
Księcia Bogusława X 6 (deptak)
Wstęp: 20 PLN – dorośli, 10 PLN – młodzież poniżej 18 roku życia

Organizatorzy: Fundacja Upside ArtTeatr Współczesny w Szczecinie
Partner: INKU Szczeciński Inkubator Kultury

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.