fbpx

Bezpłatne warsztaty antystresowe w INKU

Zapraszamy przedstawicieli III Sektora, artystów, animatorów kultury a także wszystkich zainteresowanych, na warsztaty antystresowe. Szkolenie jest bezpłatne.

Powszechnie wiadomo, że stres wpisany jest w naszą codzienną rzeczywistości. W gonitwie po więcej, szybciej, dążeniu do samorealizacji na wielu płaszczyznach życia…gubisz poczucie homeostazy? 
W dobie zmian technologicznych, czasach indywidualizmu i kapitalizmu pojęcie work-life balance zaczyna być odległe? Doświadczasz impasu, spadku sił witalnych i „tu boli, tam boli”?
Jeśli tak – warsztat Stres spoko jest to opcja właśnie dla Ciebie. Dowiesz się, na czym polega i jak działa umysł człowieka w sytuacjach stresowych, poznasz mechanizmy działania swoich schematów, zajrzysz w siebie i stworzysz przestrzeń do refleksji, zintegrujesz się z grupą poprzez wspólne działanie 
i wymianę doświadczeń.

Ze stresem można się zaprzyjaźnić i zaakceptować na tyle, by stał się motywacją do zmian.

Plan: warsztat w grupie, psychoedukacja (3,5h) + relaksacja (natura i oddech) (1,5h)

Warsztat poprowadzi psycholog – Adriana Żak. Na co dzień kieruje i kreuje pracę z młodzieżą w SPWD „Talenciarnia”, prowadzi praktykę terapeutyczną, realizuje projekty w obszarze psychologii społecznej i profilaktyki m.in. we współpracy z Urzędem Marszałkowskim, wykłada (WSB, WSEiT). Doświadczenie w zawodzie zdobywała w opiece społecznej, praktyce psychologa wojskowego oraz współpracy 
z organizacjami pozarządowymi wspierającymi rodziny, osoby dorosłe i młodzież. Prywatnie amator sztuk wszelakich – zajmuje się rękodziełem, malarstwem i nałogowym zbieractwem winyli.

co: Warsztaty antystresowe

prowadzący: Adriana Żak

czas trwania: 5 h

termin: poniedziałek 12.08.2019 / 10:00 – 15:00

liczba miejsc: 15

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, obowiązują zapisy: 

https://www.eventbrite.com/e/bezpatne-warsztaty-antystresowe-w-inku-tickets-67001341817?aff=ehomecard

Pytania? Można kontaktować się z nami telefonicznie pod numerem: 91 424 04 64 lub drogą mailową: biuro@inkubatorkultury.szczecin.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UM Szczecin

Inkubator Sektorów Kreatywnych został powołany 1 września 2011 r. w celu realizacji zadania publicznego: „Prowadzenie Inkubatora dla Organizacji Pozarządowych działających w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, w budynku położonym przy al. Wojska Polskiego 90 w Szczecinie”.

Projekt finansowany z dotacji Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych al. Wojska Polskiego 90 70-482 Szczecin
biuro@inkubatorkultury.szczecin.pl
91 424 04 64

© 2018 INKU Szczeciński Inkubator Kultury

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.